Ledi Group Oy

Yhteystiedot

Myynti

Vesa Vuorenpää

Myyntijohtaja
050 575 3775
vesa.vuorenpaa@ledigroup.fi

Markku Saarikoski

Myynti | muu Suomi
050 346 2775
markku.saarikoski@ledigroup.fi

Reetu Nieminen

Myynti | muu Suomi, latauspisteet
044 341 0155
reetu.nieminen@ledigroup.fi

Samu Poikola

Myynti | Pohjanmaa
050 537 7933 
samu.poikola@ledigroup.fi

Jari-Jukka Aalto

Myynti | Uusimaa, eteläinen Varsinais-Suomi
050 330 4688
jari.jukka.aalto@ledigroup.fi

Toni Arppe

Kehitysjohtaja
050 385 9308
toni.arppe@ledigroup.fi

Asennus

Janne Moilanen

Projektipäällikkö
050 385 5970
janne.moilanen@ledigroup.fi

Ahti Honkanen

Asennuksen esimies
040 062 6750
ahti.honkanen@ledigroup.fi

Juho Mäkinen

Sähköasentaja
045 158 4220
juho.makinen@ledigroup.fi

Teemu Nilsson

Sähköasentaja
044 353 8184
teemu.nilsson@ledigroup.fi

20230217_093810

Veli-Matti Hynynen

Sähköasentaja
044 575 0552
veli-matti.hynynen@ledigroup.fi

Yrittäjät

Miikka Jämsen

Toimitusjohtaja
050 310 1102
miikka.jamsen@ledigroup.fi

Sirkku Vahvaselkä-Vuorenpää

Hallituksen puheenjohtaja
040 571 1952
sirkku.vahvaselka@ledigroup.fi

Osoitetiedot

Osoite:

Punasillantie 5, 40950 MUURAME

 

Laskutustiedot:

Verkkolaskuosoitteemme: 003727075184
Y-tunnuksemme: 2707518-4
Verkkolaskuoperaattorimme: Maventa
Operaattorinvälittäjätunnus: 003721291126

Välittäjätunnus pankkiverkosta lähetettäessä: DABAFIHH

 

Sähköpostilaskuosoite:
invoice-27075184@kollektor.fi

 

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
Ledi Group Oy
27075184
PL 100
80020 Kollektor Scan

 

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja. Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoite pysyy ennallaan.

Kartta