Ledi Group Oy

Valomainokset ja teippaukset 044 341 0155

LED-valaistus ja sähköurakointi 050 575 3775

Yhteystiedot

Vesa Vuorenpää

Toimitusjohtaja
050 575 3775
vesa.vuorenpaa@ledigroup.fi

Sirkku Vahvaselkä-Vuorenpää

Hallituksen puheenjohtaja
040 571 1952
sirkku.vahvaselka@ledigroup.fi

Janne Moilanen

Projektipäällikkö
050 385 5970
janne.moilanen@ledigroup.fi

Myynti:

Valomainokset ja teippaukset

Reetu Nieminen

Myynti | Varatoimitusjohtaja
044 341 0155
reetu.nieminen@ledigroup.fi

Ossi Haapakangas

Myyntijohtaja
050 321 0600
ossi.haapakangas@ledigroup.fi

Myynti:

LED-valaistus ja sähköurakointi

Markku Saarikoski

Myyntipäällikkö
050 346 2775
markku.saarikoski@ledigroup.fi

Jari-Jukka Aalto

Myynti | Uusimaa, eteläinen Varsinais-Suomi
050 330 4688
jari.jukka.aalto@ledigroup.fi

Rauno Hoikkala

Myynti
044 010 0717

Roope Ellonen

Myynti | Pirkanmaa
050 391 2220

Tuotanto ja asennus:

Valomainokset ja teippaus

Tommi 2

Tommi Tikka

Teippaus ja graafinen tuotanto
044 236 0355
teippaukset@ledigroup.fi

Kasperi 2

Kasperi Lehmonen

Tuotantopäällikkö
044 284 9178
tuotanto@ledigroup.fi

Anton 2

Anton Hassinen

Sähköasentaja
040 936 1371
tuotanto@ledigroup.fi

Teemu Nilsson

Sähköasentaja
044 353 8184
teemu.nilsson@ledigroup.fi

Tuotanto ja asennus:

LED-valaistus ja sähköurakointi

Juha Ohra-aho

Sähkötyönjohtaja | Sähkö- ja valaistussuunnittelu
050 385 9308
juha.ohra-aho@ledigroup.fi

Ahti Honkanen

Asennuksen esimies
040 062 6750
ahti.honkanen@ledigroup.fi

Juho Mäkinen

Sähköasentaja
045 158 4220
juho.makinen@ledigroup.fi

Aleksanteri Huuskonen

Sähköasentaja
040 747 1449
aleksanteri.huuskonen@ledigroup.fi

Tommi Ilomäki

Sähköasentaja
040 156 8466
tommi.ilomaki@ledigroup.fi

Osoitetiedot

Osoite:

Punasillantie 5, 40950 MUURAME

Sentnerikuja 2, 00440 HELSINKI – Auki sopimuksen mukaan

Laskutustiedot:

Verkkolaskuosoitteemme: 003727075184
Y-tunnuksemme: 2707518-4
Verkkolaskuoperaattorimme: OpusCapitaSolutionsOy
Operaattorinvälittäjätunnus: E204503
Sähköpostilaskuosoite
LediGroup.FI.P.159680-8@docinbound.com

Paperiset laskut tulee lähettää osoitteeseen:
LediGroupOy
PL72670
00021LASKUTUS

Huomioithan, että tähän laskutusosoitteeseen ei saa lähettää muita kuin laskuja. Kirjeenvaihdon, tiedotteiden ja markkinointimateriaalien postiosoite pysyy ennallaan.

Kartta